Created with WebWaveCMS


Wspierają nas:

Kamil „Kamel” Łabieniec #86

Kamel #86, a właściwie Kamil Łabieniec od 2000 roku nieprzerwanie jezdzi na motocyklach.
Po raz pierwszy wystartował w wyścigach motocyklowych w 2014 roku na VTR SP-1 i GSXR 600 K1 w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Poznańskiego, realizując tym samym swoje dziecięce marzenia o startach w wyścigach motocyklowych. Jego idolem z dzieciństwa był Tomek Kędzior i rozpoczynający wówczas swoją karierę Paweł Szkopek.
W latach 2015-2019 uczestniczył w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski klasy 125.
Od sezonu 2020 jak sam przyznaje zamierza rozpocząć swoją amatorską przygodę z motocyklem typu supermoto.
 

Jest autorem cyklu artykułów o budżetowym ściganiu, które przez dwa sezony wyścigowe redagował na łamach portalu scigacz.pl promując tym samym polskie wyścigi motocyklowe. Obecnie redaguje blog o tematyce wyścigów motocyklowych (www.kamelracing.pl), który jest bazą wiedzy dla młodych adeptów motocyklowego ścigania.
Kamel od 2015 roku prowadzi serwis motocyklowy w Jeleniej Górze (www.acticam.pl), a także organizuje treningi z doskonalenia techniki jazdy motocyklem i promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym motocyklistów.

 

 

 

 

Aktualności

11 grudnia 2022
W tym odcinku Motośladu, między innymi – rozmowa z Andrzejem Jaszczakiem – o kupnie
11 grudnia 2022
Leoni Rcing Team w Motośladzie. Zaprzaszamy!

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

11 grudnia 2022
W tym odcinku Motośladu, między innymi – rozmowa z Andrzejem Jaszczakiem – o kupnie
11 grudnia 2022
Leoni Rcing Team w Motośladzie. Zaprzaszamy!

Uwaga! Konkurs z super nagrodami!

Sprawdź!

+48 512 09 88 89